Naše služby

Nemocnice

Služby pro zdravotnická zařízení
Praní nemocničních oděvů je mimořádně náročné na výsledek čistoty, ale i s tímto si naše prádelna dokáže hravě poradit a to i bez zatěžujících prostředků na bázi chlóru.

Pracovní oděvy

Vaši zaměstnanci jsou vizitkou Vaší společnosti a proto se prádelna a čistírna Severka postará o čistotu pracovních oděvů, které budou dobře reprezentovat Vaši firmu. Postaráme se o pracovní oděvy které jsou využívány ve zdravotnictví, potravinářství nebo v těžkém průmyslu.

Hotely a restaurace

Vizitkou restaurace nebo hotelu je především čistota ubrusů, ložního prádla, ručníků a osušek. Pokud chcete v tomto ohledu profesionální výsledek obraťte se na naši firmu a my se o vše rádi postaráme, zajistíme dokonalou bělost a příjemnou vůni čistého prádla.

Oprava a úprava oděvů

Naše externí švadlena opraví a upraví Vaše oděvy a textilie. Ať už jde o výměnu zipu, zkrácení, nebo zúžení kalhot apod. Doporučujeme přinést oděv k úpravě již připravený např. u zkrácení kalhot zaměřenou délku..

Žehlení a mandlování

Pokud Vás jednoduše nebaví žehlit, je možné prádlo či oděv donést k nám a my vyžehlíme za Vás :-)

Praní pro motorkáře

Nově je možné čistit, prát a impregnovat kožené a textilní oblečení pro motorkáře/ky. U textilního oblečení jsou možné i opravy.